Тематичне портфоліо бібліотекаря Славутської ЗОШ № 6 Тарасюк Галини Йосипівни
Технологія Веб-квест
Веб-квест є ігровою технологією, яка націлена не тільки на здобуття нових знань, але й на самостійне перетворення інформаційного середовища за допомогою пошуку і практичного використання освітніх Інтернет-ресурсів. Веб-квест сприяє становленню медіа компетентності здобувачів освіти і формуванню їх медіакультури.
Технологія Веб-квест найбільше підходить для створення власних медіапродуктів. Вирішуючи завдання веб-квесту учні вчаться якісно обробляти медіаінформацію, працювати в команді (створення плану, розподіл завдань) і як кінцевий результат – створення власних медіапродуктів у вигляді буклетів, анімації, постерів, слайд-шоу, презентацій і т. інше.
Веб-квест "Вітаміни від А до Я".
У квесті діти отримали завдання дізнатися все про вітаміни. Результати своїх пошуків оформити у власних медіапродуктах.
Ефективність веб-квесту: учасників 40; число видач книг - 25 ; створено 2 презентації, 2 буклети, 2 бюлетені, 2 роботи у текстовому редакторі.
Веб-квест "Мудрість чаю".
Квест було розроблено до Всесвітнього дня чаю. Діти отримали завдання зібрати різноманітні відомості про чай. Свої медіапродукти користувачі представляли на чаюванні.
Ефективність веб-квесту: учасників 10; число видач книг - 5 ; створено 1 презентацію, 1 бюлетень, 1 роботу у текстовому редакторі.
Веб-квест "Мово моя. Дзвінкова кринице".
Квест було розроблено до Міжнародного дня писемності. Діти працювали з інтерактивними вправами, пазлами, відповідали на запитання вікторини про мову, шукали інформацію в YouTube.
Ефективність веб-квесту: учасників 10; число видач книг - 5. Діти вчилися робити скріншот проробленої роботи і відправляти результати на е-mail.
Читачі приймають участь у квестах
Квест "Народ скаже, як зав'яже".
Під час проходження квесту діти мали відвідати 5 станцій, на яких вчилися озвучувати діалоги героїв мультфільмів, створювали комікси, займалися хенд-мейд, ідеї для якого шукали в Інтернеті, записували відео блог про проходження квесту на власні девайси, відповідали на запитання вікторини на сайті медіатеки.
Ефективність веб-квесту: учасників 30; Діти опановували ІКТ.