top of page

Масові заходи

 

На цій сторінці ви можете ознайомитись із тими масовими заходами, які проходять у шкільній медіатеці.

Виставки дитячої творчості

Експозиція "Українські обереги - ляльки-мотанки"

07.12.18 року учні 4Б класу (кл. кер. Чапайло Л.І.) зустрілися у медіатеці на бібліотечному уроці "Книги княжої доби". Діти поглибили свої знання давньоруської літератури

Бібліотечний урок "Історія книги"

21.11.18 учні 3Б класу (кл.кер. Мартинюк Н.М.) у медіатеці знайомились із дитячою періодикою. Клас розділився на команди, щоб змагатися у вирішенні завдань, які пропонують для них дитячі журнали.

День періодики

14.11.18 для учнів 3Б класу (кл.кер. Мартинюк Н.М.) було проведено бібліотечний урок "Історія книги". Діти дізналися, що книга пройшла дуже довгий шлях  поки стала такою, як ми її звикли бачити.

Учні самі створили книгу-кодекс, книгу-стрічку та книгу написану за допомогою піктограм. Написали вузликовий лист.

13.11.18 р. учні 3А класу (кл.кер. Сахнюк С.І.) знову зустрілися у шкільній медіатеці, щоб дізнатися багато цікавого про періодичні видання.  Діти розказували вірші, відгадували загадки, надруковані у дитячих журналах.

А на останок всі учні самостійно знайомились з дитячими періодичними виданнями, які є в медіатеці.

Експозиція робіт з макаронних виробів "Мистецтво, що випромінює радість"

Виставка книжкових закладок "Власні ручки роблять модні штучки"

Квест "Я люблю свою країну"

Свято "Грамотність - запорука успіху людини"

03.09.18 року учні 3-4 класів змагалися у квесті "Я люблю свою країну". На шести станціях діти виконували різноманітні завдання і відповідали на різні запитання, які стосуються нашої Батьківщини.

Одна з станцій була у шкільній медіатеці. Вона називалася "Сторінками української книги". Учні відповідали на запитання вікторини, розміщеної в електронному вигляді на сайті медіатеки. Тобто діти показали не тільки свої знання, а й вміння працювати на комп'ютері. 

12.09.18 року учні 3-х і 4Б класу на святі до Міжнародного дня грамотності дізналися про історію заснування цього свята і змагалися у різноманітних мовних конкурсах.

bottom of page