top of page

Масові заходи

 

На цій сторінці ви можете ознайомитись із тими масовими заходами, які проходять у шкільній медіатеці.

Щоб дізнатися як проходив у медіатеці Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек - 2021, перейдіть за покликанням

Наші першокласники вперше відвідали медіатеку. Їм дуже сподобалося відповідати на запитання вікторини та відгадувати загадки. А найбільше - складати пазли на інтерактивній дошці.

Прийшли діти 1 Б класу з подарунком для всіх маленьких читачів медіатеки - трьома чудовими книжками. Медіатека дуже вдячна!

Якнайшвидше вчіться читати, любі першачки, велика шкільна родина читачів медіатеки чекає на вас!

10.09.21 у медіатеці відбулася посвята в читачі здобувачів освіти 2-х класів.

Любі другокласники! Важко вам було у першому класі, ви букви вивчали! Але тепер всім нам зрозуміло, що ваші зусилля були не марними! Стало більше грамотних людей на світі!

Нехай книги, як друзі, заходять до ваших будинків. Читайте все життя, набирайтесь розуму!

30.09 2021 року у медіатеку завітали здобувачі освіти 4 А класу.

Вони прийшли привітати з Всеукраїнським днем бібліотек. Діти говорили щирі слова про бібліотеку, книгу та читання. Видно було, що готувалися до цього дня заздалегідь: виготовили оригінальні сердечка з теплими словами в адресу медіатеки та бібліотекаря, принесли у подарунок 2 чудові книжки. СПАСИБІ!

З нагоди відкриття Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, що проходить під гаслом "Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності" читачі 4 А класу підготували флешмоб "Хай квітне у щасті мій рідний край"

Подарунки від читачів 4 А класу до Всеукраїнського дня бібліотек

Користувачі медіатеки 4 А класу вітають з Днем Гідності та Свободи.

21 січня 2022 року учні 3Б класу разом із медіатекою підготували виховний захід до Дня Соборності України "З Україною у серці живу на землі".

У багатьох конкурсах діти показали, що вони справжні українці: люблять свою державу, знають наші традиції та звичаї, рідну мову, українські народні казки та державні символи України.

15 грудня 2021 року у медіатеці традиційно відбулося Свято чаю.

Цього разу на святі гостями були учні 1Б класу.

Найменші користувачі медіатеки дізналися багато невідомих їм фактів про чай та чайні церемонії світу, відгадували загадки від пана Чайника, спробували себе у якості кондитерів. 

З метою краще пізнати ту землю, де ми живемо, 01.10.2021 в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек розпочався Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності».

Медіатека гімназії пропонує вам ознайомитись із книжковою виставкою "Мій край - моя маленька Батьківщина"

26 листопада учні 4Б та 2Б класів відвідали медіатеку гімназії, щоб вшанувати пам'ять жертв голодоморів.

Діти дізналися ще невідомі їм факти про страшний голод 1932-1933 років. Читали вірші та всі разом проказали молитву Катерини Мотрич за убієнних голодом у 1932 – 1933 роках.

У кінці заходу було запалено свічечки пам’яті, діти вшанували хвилиною мовчання всіх тих, хто загинув під час голодоморів в Україні та скуштували хлібину, подумки протягуючи шматочок тим, хто загинув голодною смертю.

bottom of page