top of page

  У тебе  трапилася вільна година і ти не знаєш чим зайнятися?

Спіши у медіатеку, у нас є для тебе нові книжки.

 

На цій сторінці можна ознайомитись з новими книжками, які отримала медіатека.

Коли Бог створив людину, Він дав їй усе для того, аби вона була щасливою.  Щастя - це природний стан людини.

   Але якщо ми будемо думати, що щасливими нас роблять зовнішні чинники чи навіть люди, то наші мрії стати щасливими так і залишатимуться нездійсненними. Бо щастя - це внутрішня робота, і залежить воно від нас самих. 

ЧАС ЧИТАТИ -
ЧАС ЗНАТИ!
 

“Тіні забутих предків” Михайла Коцюбинського (1864—1913) — справжній шедевр української літератури. В основу твору покладена гуцульська легенда про дивовижну любов юних Івана і Марічки. Кохання наповнює їхнє життя сенсом, проходить через усі життєві випробування, високо підносить і залишається з ними навіть після смерті.
До видання входить також романтична повість­ “Дорогою ціною”.

 

  Твори Лесі Українки сповнені дивовижної глибини і внутрішньої сили, віри у перемогу добра та кохання. Читачі зануряться у чудовий світ, який неодмінно зацікавить їх.

  Зворушлива історія кохання лагідної красуні Марусі і палкого сміливця Василя нікого не залишить байдужим. Читач буде переживати разом з героями  всі труднощі та поневіряння, захопиться любов'ю, добротою та вірністю героїв і дізнається про нашу старовину та звичаї.

Чи буває нудно в країні Дитиндії? Звісно, що ні! Навіть якщо нічим зайнятися, Грайлик обов’язково вигадає світ лицарів, донів та принцес. Певна річ, завертиться-закрутиться неймовірна гра з неймовірними пригодами!
Для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку.

Це просто неймовірно: близнюки Вова й Вітя з власної волі обертаються на козенят! Необачні хлопчаки й гадки не мають, що потрапили у пастку до злого чаклуна Відіваса-Пампаса. Виплутатися із халепи буде ой як непросто! А комарик Зюзя із другом жучком-світлячком Кузею відкрили бюро знахідок і тут таке почалося!

Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. 

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

bottom of page