1/7
ЗАПАМ"ЯТАЙТЕ: В НАШУ МЕДІАТЕКУ МОЖНА ХОДИТИ ЗА ЗНАННЯМИ, А МОЖНА Й ЗА РОЗВАГАМИ  
           ЧЕКАЄМО НА ВАС!

ГАРЯЧІ НОВИНИ

На сайті Інституту модернізації змісту освіти зʼявилися електронні (pdf) версії підручників для 5 класів НУШ.

Вони доступні за цим покликанням.

Зокрема, там є підручники з таких освітніх галузей: мовно-літературна, математична, громадянська та історична, здоровʼязбережувальна, мистецька, природнича, інформатична, технологічна.

Підручники для 5 класу: опубліковані електронні версії

УВАГА!

Медіатека Славутської гімназії № 6 запрошує взяти участь у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек «В НАС ЄДИНА МЕТА – УКРАЇНА СВЯТА, НЕЗДОЛАННА НІКИМ І НІКОЛИ!», що проходитиме 1–31 жовтня 2022 р. у межах Міжнародного місячника шкільних бібліотек.

Слідкуйте за нашими публікаціями, активно долучайтесь до заходів у рамках Всеукраїнського місячника. Доведіть, що ви справжні громадяни своєї країни й вболіваєте за її майбутнє!

Слідкувати за проходженням Всеукраїнського місячника можна ТУТ

Шановні педагоги, до вашої уваги інфографіка щодо дій вчителів та учнів при отриманні сигналу “Повітряна тривога” під час навчання у закладі освіти. Матеріали можна роздрукувати і розмістити у класному куточку та/або вклеїти кожному учню у щоденник.

**Міністерство освіти та науки підготувало алгоритм дій для вчителів у разі проведення занять і увімкнення сигналів тривоги, що розроблений на основі рекомендацій ДСНС України ознайомитись